Bardzo dziękujemy

My również przygotowaliśmy dla naszych gości drobne upominki. Na zajęciach ułożyliśmy wiersz pt. „Szkoła na Widelcu”, który zaprezentowaliśmy gościom oraz podarowaliśmy naszą klasową książkę kucharską i podziękowanie. Pani dyrektor podarowała na pamiątkę kubeczki z logo szkoły.

„Szkoła na Widelcu” to ważna sprawa!
Poznawanie zakamarków kuchni
to dla nas fajna zabawa!
Zawsze chętnie gotujemy,
nowe przepisy poznajemy,
stąd o zdrowym żywieniu dużo wiemy!
Przepisy mamy już w głowie,
warzywa i owoce to dla nas zdrowie!
Lubimy zdrowi być,
dlatego należy dużo wody pić!
Jedz zdrowe owoce i warzywa,
bo to na dobrą sylwetkę wpływa!
Trzeba codziennie ćwiczyć,
żeby zbytnio nie przytyć!
Ze „Szkołą na Widelcu” już wiemy,
co jeść możemy!
Dużo umiemy już przygotować
i nowe przepisy możemy testować.

Klasa 3b Wam to powie,
że w życiu najważniejsze jest zdrowie!

Na zakończenie spotkania zadaliśmy panu Grzegorzowi kilka pytań i zaprosiliśmy na wspólny poczęstunek. Na pięknie udekorowanym stole bankietowym czekały na wszystkich w pyszne i zdrowe przekąski. Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na pamiątkowe zdjęcia.

To był piękny dzień, niesamowite przeżycie i ogromna radość, które pozostaną w naszej pamięci na całe życie. Przygoda z gotowaniem dopiero się zaczyna. To dzięki „Szkole na Widelcu” kuchnia stała się dla nas tym magicznym miejscem, do którego wchodzimy z uśmiechem na ustach. Poznawanie nowych smaków i zapachów, wspólnie spędzony czas, poznawanie technik gotowania, zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności to  wielka radość i wspaniała zabawa. Najważniejsze to „Gotować z sercem”

Bardzo dziękujemy i zachęcamy wszystkich do gotowania zeSzkołą na Widelcu!

W tym roku szkolnym klasa 3b dołączyła do IV edycji Programu „Dobrze jemy, bo gotujemy” i nadal będzie zgłębiać swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz rozwijać swoje umiejętności kulinarne.

Bardzo dziękujemy Fundacji „Szkoła na Widelcu”- panu Grzegorzowi Łapanowskiemu, pani Katarzynie Woźnickiej, pani Katarzynie Pieczyńskiej, pani Patrycji Pietraszek, sponsorom konkursu: Tefal, Monini, Baziółka, Restaurant Week, pani dyrektor Marzenie Nowakowskiej, pani Zofii Wrześniewskiej, panu Krzysztofowi Dudzińskiemu, pani Emilii Kaźmierczak, pani Agnieszce Zastróżnej, pani Dorocie Kowalczyk, panu Krzysztofowi Słomczyńskiemu, pani Beacie Luzak, panu Markowi Klimczakowi, pani Małgorzacie Nowak oraz wszystkim osobom, które pomogły nam w przygotowaniu naszej uroczystości.

Bardzo gorąco pragnę podziękować moim uczniom i ich rodzicom za wspólne gotowanie podczas warsztatów kulinarnych i zdalnego nauczania.

Koordynator i wychowawca – Barbara Wójciak